Prána - pránická výživa


Zobrazit obsah

Třetí týden jednadvacetidenního půstu

               Denik

Deník - třetí týden druhé jednadváci - pouze půst na pročištění

Třetí týden (12.3.2012 - 18.3.2012)


12.3. – zbývá poslední týden – jupííííííííííííí
72,7 kg – váha klesá nepatrně, což je dobré znamení, ráno při čištění kušny jsem zpozoroval, že se mi začíná pomalinku čistit jazyk a to je také dobré znamení. Moč už nevypadá jak oranžáda, tak uvidíme, zda to vydrží a do jakých barev půjde. Už jen z „vědeckého“ hlediska jsou ty půsty zajímavé. Od rána cítím, že svaly včera dostaly pěkný kotel, ale to vůbec neva. Aspoň se vyplavila špína, která by tam jen zacláněla. Jo ještě jsem zapomněl dodat, že druhý den po sauně se vytratil „nemocný“ zápach prašivého psa :D ...bylo to určitě hodně očistné, ale nesmí se to s tím opékáním tolik přehánět. Možná by to chtělo porušit saunovací pravidla a dát víc kratších sedánků v potírně a třebas nakonec dát jeden dorážkový. Pochopitelně mezi tím nepít, aby se člověk potil.

13.3.

72 kg – velká ztráta váhy...podezřelý je, že jsem se včera téměř nehýbal...jestli tam nebude souvislost...
Odpoledne asi 8 km chození, z počátku jako hadrový panák, ale opět se rozjíždím ve smyslu čím více pohybu, tím více energie.
Noc zajímavá, v polospánku.

14.3.
71,5 kg – ráno jsem se probral v nečekaně dobré kondici a v průběhu dne, jako by energie narůstala...něco se změnilo, zatím nevím co. Nemám moc velkou potřebu pít a v puse se mi začaly tvořit husté bílé sliny. Kolem 14:00 začínám cítit lehký tlak v játrech. Zbytek dne jsem byl jak triskomyš. Žádný problém s ničím.

15.3.
71,5 kg – nadbytek energie zmizel, ale je jí stále dost, vstávalo se mi v pohodě a nekosím. Uvidíme, co přinese dnešní den.
Tak celkem nic, normálně jsem fungoval bez problémů, večer mi byla trochu zima. Přes den jsem toho moc nevypil. Večer mě poměrně výrazně zabolel žaludek, ale rychle to odeznělo.

16.3.
71 kg – ráno jsem se probral dost dehydrovaný. Né, že bych se cítil nějak vysušeně, jen trochu, ale moč byla opravdu hodně tmavá. Dneska krásně svítí sluníčko, tak až si splním pracovní povinnosti, tak se půjdu dobít. Zítra a pozítří mě čeká spousta skákání, tak jsem opět zvědav, co se stane. Jo a ještě, ráno mě opět zabolel hodně žaludek, ale odeznělo to jako večer. Prostě okamžitá prudká bolest, která zmizí a už se nevrátí.
Přes den totální ztráta energie. Z procházky jsem sotva dolezl. Všichni chodí v tričku a já byl nabalenej v dvou mikinách a v bundě s kapucí, a bylo mi akorát.

17.3.
70,6 kg – ráno opět dost tmavá moč, energie nic moc. Rozhodně to není na umření, ale na žádné větší akce také ne, tak jsem zvědav na dnešní skákání.
Odpoledne: totálně nula energie. Lezu jako šnek, nemám sílu na nic pořádného, kromě práce vsedě. Na sluníčku jsem se opékal 3 hodiny, ale moc to nepomohlo. Na chůdy jsem nevlezl, nebudu riskovat, že někde odpadnu. Jsem zvědav na zítřek. Poslední den, kompletně pracovní. Celodenní půjčovna skákacích chůd v jedné obci, takže fyzická zabíračka.

18.3.
70 kg – zajímavé, že jsem začal ztrácet po půl kilech přesně od doby, kdy jsem se zase začal hrabat v receptech a myslet na jídlo. Mysl je holt hrozně silná, mno. Dnes jsem se probral docela odpočatý. Tak uvidíme, jaký bude den. Uteče určitě rychle, venku, na slunci, prostě parádička. A zítra hammy yummy :D
Celý den mám pohyb ve střevech a nucení na toaletu, ale nic z toho nebude. Když se dnes doskákalo a vyrazili jsme ještě na kraťoučký výlet na zříceninu, napadlo mi, že by mohla být zajímavá startovačka z nepasterizovaného piva. Zítra to zkoušet nebudu, ale možná to zkusím po nějaké trojce, jak na to tělo zareaguje. Mělo by to být živé, blízko neutrální kyselosti, jen ten alkohol tam vadí, ale třeba by to šlo nějak odvětrat. Když se lektvar převaří, tak vitamíny a bakterijky chcípnou, což nechci. No uvidíme.<< předchozí záznam                                                                                                                                                                            pokračování >>


Úvod | Osobní příprava | Přechod na pránu |    Tři kritéria |               Co získám |    Co ztratím |  Otázky a odpovědi |                 Odkazy |                Denik | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět do hlavní nabídky