Prána - pránická výživa


Zobrazit obsah

První týden jednadvacetidenního půstu

               Denik

Deník - první týden druhé jednadváci - pouze půst na pročištění

První týden (27.2.2012 - 4.3.2012)


27.2.2012
Začínám s váhou 80,6 kg, což je o 2,5 kilogramu víc, než naposled. Sluníčko mi svítí do oken a já už se těším na půstovací procházky v probouzející se přírodě. Na břiše mám docela pěkný batoh tuku, který se mi podařilo v uplynulých dvou měsících nasbírat, tak zásoby by víceméně byly. Tentokrát nemám žádný plán. Jde mi jen o další pročištění. Kolik dní vydržím, zároveň s prací, tolik vydržím. Přece jen začíná sezona a je potřeba se věnovat skákání a firemním akcím. Určitě bych se rád přehoupl přes druhou acidotickou krizi, ale když to nepůjde, tak to nepůjde. Dosáhnout čtyřicítky by mně také nevadilo, ale to vidím až na podzim.

Ráno jsem začal meditací a čištění AK. Po čištění se mi nakreslil zlatý sněhulák a oranžová pyramida s krajinkou. Tak uvidíme, co bude ;o)

28.2.2012
Ráno váha 78,9 kg. Včerejší den v pohodě. Pracovně, bez hladu, trochu chlad, jak to v počátcích bývá. Trochu jsem se i vykáknul.

29.2.2012
Každý den se budím kolem druhé hodiny. Je fakt, že se snažím chodit spát mezi desátou a jedenáctou, abych pomáhal biorytmům. Dnes jsem se probral tak čerstvý, že možná nebylo potřeba spát dál, ale s vypětím všech sil jsem to zaspal :D
Žádná změna, žádný hlad, dost piju. Ráno váha 78,1 kg. Dnes jsem ušel kolem 15cti kiláků. Bylo to příjemné, ale začínám cítit, že se energie malinko snižuje.

1.3.2012
77,6 kg – ranní moč začíná mít oranžovou barvu, pobolívá mě zanesená pravá ledvina, začínám cítit známou pachuť v puse, čistí se nosní dutiny. Přes den hodinová procházka na sluníčku, paráda, ale do kopce už začíná být cítit lehká únava.

2.3.2012
76,4 kg - začíná se potahovat jazyk, čištění dásní...stejně jako u začátku minulého půstu, prý jsem nažloutlý – já to nevidím, ale je to možný, vzhledem k tomu, že se ty 3 litry žluče musí někudy vyloučit a kůže vylučuje větší objemy sajrajtu, než moč.

3.3.2012
75,6 kg – žádná změna, dnes mám spoustu energie.

4.3.2012
75,7 kg – dnes jsem se cítím docela unaveně, od rána je mi trochu zima, tlačení v játrech přestalo, odpoledne jsme asi hodinku a půl skákali na chůdách a z toho asi 45 minut padlo na stiltball (modifikovaný fotbal na skočkách). Energie nebyla stoprocentní, ale dalo se to úplně v klidu.<< předchozí záznam                                                                                                                                                                            pokračování >>


Úvod | Osobní příprava | Přechod na pránu |    Tři kritéria |               Co získám |    Co ztratím |  Otázky a odpovědi |                 Odkazy |                Denik | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět do hlavní nabídky