Prána - pránická výživa


Zobrazit obsah

Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Jak dlouho trvá čištění v přípravné fázi?
Jeden až 2 roky.

Délka půstů při čištění?

Jedničky a trojky maximálně. Tělo není třeba stresovat.

Jak poznám, že jsem připraveni?
Intuitivně.

Jak probíhá pránické stravování v praxi?
Automaticky. Vizualizace je nutná pouze v jednadvacetidenním procesu přechodu při pocitu hladu.

Mohou mít praničtí rodiče dítě?
Bez problémů.

Může přejít dítě na pranickou výživu?
Pouze indigáček, který po kojení přestane automaticky jíst.
Přechod na pranickou stravu provádět až od 25ti let!!!

Je možný výkonostní sport na práně?
Bez problémů. Čím větší výdej, tím vyšší příjem. Jste jako byste byli připojeni na vesmírné dynamo.

Je možné kombinovat pranickou výživu a normální stravu?
Možné to je, ale mnohem obtížnější než čistá pranická výživa.

Mohu při pranické výživě pít?
Pokud tělo cítí potřebu nebo při účasti na společenských událostech dobře poslouží čistá voda.

Dá se nabrat váha?
Vše je otázkou programování buněk.

Jak je to se vzhledem vůči věku?
Vaše orgány dosáhnou biologického věku 25 let a tak to zůstane. Vnější vzhled je otázkou programování.

Kdy umřu?
Až se bude chtít.

Nedalo by se pranickou stravou řešit otázka hladomorů?
Návrh pomoci v zemích, kde se umírá hlady OSN odmítla. V těchto zemích jsou hladomory a války žádané, aby se dala skupovat půda a těžit nerostné bohatství. Většina peněz z humanitární pomoci jde do zbraní.

Jak docházelo k transformaci osobnosti? Máte se rád?
Je určitě pravda, že když jsem chtěl zhubnout z těch 120 kil, tak v té době jsem se neměl rád. Před chvílí jsem mluvil o buněčné paměti, jak je naskládána v určitých vrstvách, z nichž poslední je paměť v buněčné stěně. Když se podíváte do mikroskopu, buňky spolu sousedí a jsou odděleny, ale ve skutečnosti není žádné oddělení, je jen energie. Nestane se to hned za 21 dní, ale po určité době na pranické výživě prožijete takovou zkušenost, kterou jeden indický mistr popsal v knize, která se jmenuje Božský život a v té knize popisuje základní úroveň duševních buněk jako úroveň totální nevědomosti, nejhlubší tmy, olověné tíže, nic se nezmění, nic se nevyvine, vždycky to bylo takhle a vždycky to tak bude. To je úroveň do které se dostanete na 3 dny. Já to přirovnávám ke třem dnům, které Kristus strávil v hrobce. Je to prostě stav, kdy se ponoříte do naprosté, všeobjímající nevědomosti. Jste v naprosté nečinnosti, nevíte kdo jste. A v této poušti pouští najednou probleskne cosi a vy se dostanete ven, protože narazíte na hranice kvantového pole, což znamená jednotu. Světlo, energii, tady je vše neohraničeno a vaše buňky pochopí, že jsou energií, že jsou neomezené a že jsou nesmrtelné. Zmocní se vás nepopsatelná blaženost. Blaženství takového stupně, že jej cítíte v každé buňce svého těla. A uvědomíte si, že to, čím jste právě prošli, tomu se říká smrt. A pochopíte, že to byla vlastně iluze. Na druhé straně to, co existovalo reálně, byl strach ze smrti, ale tímto prožitkem strach ze smrti zmizí. A já tudíž teď už žiji ve stavu, kdy se ničeho nebojím. Žiji současným okamžikem, protože to je jediná skutečnost. Žiji tady a teď. Protože kdo má strach ze smrti? Vaše Ego. Když však projdete touto zkušeností, pak vaše Ego pozná, že je neomezené, neohraničené.

Z filmu Světlo:
Lidé si často přicházejí se mnou promluvit, a když otevřu dveře, nazývají mě šarlatánkou a lhářkou. Říkám ji, aby se posadili. Mluvím k nim klidně.
Nesnažím se je přesvědčit. Nelze přesvědčit nikoho, kdo není ochoten porozumět.


Další otázky v rámci zápisu přednášky Henriho v Brně. ZDE

Úvod | Osobní příprava | Přechod na pránu |    Tři kritéria |               Co získám |    Co ztratím |  Otázky a odpovědi |                 Odkazy |                Denik | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět do hlavní nabídky