Prána - pránická výživa


Zobrazit obsah

Osobní příprava

Osobní příprava

Před jedenácti lety jsem měl 120 kilo, hodně jsem pil a jedl, a jednoho dne jsem chtěl vyjít pár schodů. A když jsem je vyšel, tak jsem čtvrt hodiny zápasil s dechem i se srdcem. V tu chvíli jsem si uvědomil, jestli budeš pokračovat takhle, tak tu už dlouho nebudeš. A rozhodl jsem se k tomu, že zavedu do svého života půst v určitých intervalech s cílem zhubnout. Dělal jsem to tak, že jsem 3 dny hladověl, pak jsem trochu jedl, 3 dny hladověl atd… Po dvou letech jsem zhubnul 30 kilo.

Jednou jsem jel do Lionu za přítelem a ten věděl, že mě zajímá otázka půstu a seznámil mě s knihou, o které si myslel, že mě bude zajímat. Tu knihu Žít ze světla, autorka je z Austrálie, téma pranické výživy začala využívat před 30ti lety, požádala svého učitele o nějakou techniku, která by jí pomohla překonat rakovinu prsu. A byla jí doporučena technika 21 denní očisty, se kterou rakovinu překonala. Začala metodu šíři po celém světě. Tu knihu jsem přečetl za jedinou noc. Hned druhý den jsem začal s pranickou výživou a už jsem nepřestal. Pro mě to bylo jako zjevení. Již skoro 30 let léčím lidi pomocí magnetismu, tj. metoda, kdy se prány používá k léčbě, ale nikdy mě až do přečtení knihy nenapadlo, že by se dala jíst. Vlastně mi došlo, "jasně, to je přece možný."

Pak už to šlo samo...


Nevím, zda víte, že v tom, co zhltnete, je pouze 15 procent k užitku. Zbytek jsou nestravitelné věci a toxiny. Jak to probíhá, jak se vyživujete. Pozřete potravu, rozkousáte, spolknete, žaludek ji tráví, potrava přejde do střev, z nichž se absorbují živiny, a pokud váš trávicí trakt funguje dobře, co nestrávíte se vyloučí a pokud vše probíhá normálně, pak proces trávení je završen vyloučením toxinů. Jenže u většiny lidí tato fáze nenastává. Proč? Nenastává proto, že se znovu najíte. Pro mě je představa, že jíme 3× denně nepředstavitelná. Když si přestavíte, že i tak malý kousek masa, jako je hovězí steak, vyžaduje 4 – 6 hodin trávení, čili abych se vrátil, jestliže se většina lidí do té finální fáze znova nají, proces zpracování předchozí porce jídla není dokončen. A co udělá tělo? Tělo si řekne, to nevadí, počkám. A uloží jak zbytky, tak toxiny. A uloží zejména toxiny, protože detoxikace neproběhla. Čili toxiny se ukládají v kloubech, ve svalech a v tucích, a tělo čeká, čeká, čeká, člověk stárne, tělo ještě pořád shromažďuje toxiny a začíná to být pro něj únavné, začíná se opotřebovávat, začíná využívat své obranné imunitní schopnosti tím, že onemocní, stárne a zemře. Vidíte, jak to probíhá? A teď si představte, že to, o čem tady mluvím, nenastane, a že si místo toho začneme brát přímo to, co nám slouží k užitku, tj. prána a přímo 100 procent, bez zátěže toxinů. Tomu se říká pranická výživa. Pak vysvětlím, jak to dělat.

Na počátku je třeba provést něco, co se podobá přeplutí Atlantiku. Loď je potřeba připravit. Ošéfovat, trub, stěžeň a plachtu. Tímto způsobem se připravujete i na pranickou výživu. Jeden až dva roky podle typu člověka a to tím, že zjemníte svou potravu jak v množství, tak v kvalitě. Místo abyste jedli 3× denně, začnete jíst 2× nebo 1×, což bohatě stačí pro ty činnosti, které máte pokrýt a zároveň zjemníte příjem ve smyslu množství. V USA 5 minut běží film, 3 minuty reklama a furt dokola. A reklama = McDonald a jiné formy, jídlo, jídlo, jídlo. A jak zareagují lidé, kteří na to čučí? Žerou, žerou a žerou. Polovina lidí je obézních. Teď to přichází i k nám. Např. i v Itálii má už třetina lidí nadváhu. Je potřeba pochopit, že zemědělsko-potravinářská lobby je tím faktorem, proč jste nemocní a k tomu se přidává lobby farmaceutů a lékařů, která vám tvrdí, že vás vyléčí. Bohužel 85 procent vašich nemocí je vázáno na příjem potravy. Já léčím lidi řadu let a vím, jak jsou nemocní a čím trpí. A těch 85 procent jsou velmi lákavé choroby pro farmaceutický průmysl, protože se člověka drží roky, možná celý život (cukrovka, tlak, cholesterol…). Je třeba si uvědomit, že tyto lobby nemají žádný zájem na tom, abyste byli zdraví.

V naší společnosti se stalo normální být nemocný. Přijde podzim a ze všech stran na vás útočí, nechte se naočkovat. Ale normálním stavem člověka je zdraví, ne nemoc. Kdysi v Číně byli lékaři placeni tehdy, když pacienti byli zdraví. Pokud onemocněli, lékař nedostal zaplaceno, protože neodváděl svojí práci. Vidíte, jak se vše diametrálně změnilo. Nyní se vám podsouvá, že nemoc je normální stav, ale stav života je zdraví. A přitom nejde o nic zvláštního.

První věc, která vás potká, když se začnete připravovat na pranickou výživu, je právě stav bez nemoci. Už neonemocníte, protože vaše tělo už neskladuje toxiny, už v něm nejsou odpady. Účinek, který se dostaví, se dá shrnout do pojmu dokonalé zdraví. Zavládne dokonalá rovnováha mezi fyzickým, emočním, duševním a duchovním tělem. Pokud se tato čtyři těla dostanou do rovnováhy, nastane u vás stav dokonalého zdraví. Nemoc existuje na určité vibrační úrovni a naopak existuje vibrační úroveň, na které se už nemoc nevyskytuje. Už není nic, co by na člověka zaútočilo.

________________________________________________________________________________________________________________________________________
Výše uvedené z mého pohledu znamená:

Zapomenout všechno, co nám nakukala a tlačí konzumní společnost, konzumní rodiče a normalizované školy (zejména vysoké). Všechno je úplně naopak! V nejlepším případě vypnout TV a rádio. Správné informace si k vám najdou cestu samy. Ale to musíme vnímat, co se děje a nebýt zavření ve svých myslích zahnojených největším hypnotikem lidstva (TV).

Normálním stavem života je ZDRAVÍ!!! Nevěřit doktorovi, který nehledá kořen nemoci, tzn. nezajímá o to, co se děje u vás v rodině, jaké máte stresy, čím se živíte a co vás trápí... Takový vás neléčí, ale bude vás dál nasypávat jako slepici, aby zakryl příznaky stávající nemoci a rozvinul další choroby, které dlouhodobě ponesou zlatá vejce.

Zahájit pročišťování organizmu zjemněním stravy (biopotraviny, menší dávky, 1 - 2x denně), prokládat jednodenními až třídenními půsty s pitím čisté vody, aby se vyplavily odtržené toxiny.

Vydržet!!! Je to slušný záběr na psychiku, nenechat se zviklat okolím a nespadnout zpět do žumpy.

Intuitivně budete sami vědět, kdy postoupit do fáze jednadvacetidenního přechodu na pránickou výživu.

Úvod | Osobní příprava | Přechod na pránu |    Tři kritéria |               Co získám |    Co ztratím |  Otázky a odpovědi |                 Odkazy |                Denik | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět do hlavní nabídky